ŽIVÝ BETLÉM

Milevský klášter vás srdečně zve na tradiční ŽIVÝ BETLÉM, který se letos koná v neděli 17. 12. 2023 od 14 hodin.

Přijďte si od 14 - 15 hodin zazpívat s folklórním souborem Kovářovan, který je nedílnou součástí našeho každoročního ŽIVÉHO BETLÉMU, a jehož kostýmy a hudba dotváří jedinečnou atmosféru celé akce.

Zavítejte pak na kulturní program, který bude probíhat od 15 - 17 hodin v sále Latinské školy, anebo si přijďte poslechnout tematicky laděnou komentovanou prohlídku v adventně zdobené barokní prelatuře .

V rámci kulturního programu vystoupí od 15 hodin Duo VI + IV, pedagogové ZUŠ Milevsko, pan Ivan Zborník a paní Viola Jablonská, kteří Vás přenesou pomocí klasických koncertních kytar do Latinské a Jižní Ameriky. A na závěr svého recitálu pak vánočními písněmi opět navrátí zpět do adventního období. Na koncertní vystoupení pak v 16 hodin naváží děti z Chyšek, které si pod vedením Jany Korandové, připravily představení ČERT A KÁČA. Malí herci z Chyšek své role pilně trénujíí a těší se na Váš podpůrný potlesk:)

Přijďt si zazpívat s folklórním souborem Kovářovan, potěšit se betlémem naživo, dopřát si zastavení s naším kytarovým duem, nechat se provést vánoční prelaturou a unést divadelními schopnostmi chyšeckých dětí.

 A v neposlední řadě PŘIJĎTE OCHUTNAT DOBROTY Z NAŠÍ KLÁŠTERNÍ KAVÁRNY:)

 

plakát živý betlém